komercni-prostory

VÝHODY INVESTICE DO NOVÝCH KOMERČNÍCH PROSTOR V RESORTU HORNÍ MÍSEČKY

Exkluzivní developerský projekt Resort Horní Mísečky nabízí kromě jedinečných apartmánů i omezený počet lukrativních komerčních prostor, které jsou nyní k dispozici pro odkoupení.

Základní fakta o lokalitě a jejím podnikatelském potenciálu

  • ❄️  Resort Horní Mísečky se nachází ve 2. ochranném pásmu KRNAP, v nadmořské výšce 1100 m. n. m. a pyšní se nejlepším vzduchem v ČR
  • ❄️  Vzdálenost od Prahy dělá z tohoto místa jednu z nejatraktivnějších rekreačních oblastí pro vysoce koupěschopnou cílovou skupinu
  • ❄️  Návštěvnost Špindlerova Mlýna je v zimní sezóně až 280.000 osob měsíčně
  • ❄️  Plánovaná podpora pro komplexní rekreaci zaručí vysokou návštěvnost celoročně.

V čem je investiční a podnikatelská příležitost tohoto projektu tolik výjimečná?

Investice do nově vznikajících komerčních prostor v našem resortu, na dosah od nejatraktivnějšího rekreačního horského střediska v ČR, je lákavou příležitostí i pro vás. Zatímco jinde musíte podnikatelský potenciál složitě vytvářet, tady jej stačí jednoduše využít!

Co potřebujete vědět?

  • ❄️  První etapa výstavby, která sestávala z 109 apartmánů, byla ukončena a kompletně prodána v roce 2005. Nyní se staví 90 apartmánů + komerční prostory + podzemní parkování
  • ❄️  Celkem tedy bude v lokalitě cca 200 apartmánů s průměrem obsazenosti 2-3 osoby
  • ❄️  Počet externích návštěvníků zvýší i nově budované lanovky propojené se Špindlerovým Mlýnem
  • ❄️  Osadou prochází také trojice cyklotras – K1A (z Dolních Míseček na Špindlerův Mlýn), K12 (ze Špindlerova Mlýna na Třídomí u Labské) a K13 (na Vrbatovu boudu).

Územní plán podporuje celoroční atraktivitu a návštěvnost v letních měsících!

  • ❄️  Územní plán Špindlerova Mlýna se snaží rozvíjet město jako vzdušné lázně v Krkonošském národním parku. Navrhuje výrazně posílit všechny formy rekreační, občanské a komerční vybavenosti, podporuje mimo jiné návrhy pro vycházkové trasy kolem města a páteřní promenádní cesty sdružené s cyklostezkou. Zvýší se tak celková celoroční atraktivita a návštěvnost v letních měsících.
  • ❄️  Špindlerův Mlýn podporuje i další zvyšování komfortu a bezpečnosti pro lyžaře, například propojením lyžařských areálů a rozšířením stávajících lyžarských sjezdových tratí.

 

situace-1-pruhKoho hledáme?

Hledáme solidního partnera – kupce komerčních prostor. Konkrétně v přízemí objektu M vám nabízíme k prodeji 3 prostory pro prodejny, v přízemí objektu P restauraci ve 2 podlažích přímo u sjezdovky, v objektu R pak restauraci s návazností na wellness, SPA či bowling.

Kolaudace je plánovaná na přelomu roku 2018/2019, rychlost výstavby úzce souvisí s vývojem počasí v horském prostředí. Počátek podnikatelského provozu v nabízených komerčních prostorech je tedy možný v roce 2019. Financování probíhá na splátky během výstavby, dle rozestavěnosti.

Restaurace

Pro větší zobrazení situačního nákresu s komerčními prostory klikněte prosím na obrázky:

 Restaurace v objektu R  Restaurace v objektu P

wellness-spa-bowling-restaurace-horni-misecky

Wellness / SPA / bowling / restaurace

restaurace-horni-misecky

Restaurace v objektu P

 

Prodejny v objektu M


Pro větší zobrazení situačního nákresu s komerčními prostory klikněte prosím na obrázky:

 Prodejna M1  Prodejna M2  Prodejna M3

Investice do nově vznikajících komerčních prostor v našem resortu, na dosah od nejatraktivnějšího rekreačního horského střediska v ČR, je lákavou příležitostí i pro vás!

.