Dovolte, abychom vám představili partnery v projektu Apartmány Horní Mísečky.

Conmaco_Misecky_logoCONMACO MÍSEČKY, s.r.o.

Developerská společnost, vlastník pozemků a prodejce apartmánů.

Vlastnickou strukturu společnosti tvoří čeští občané, fyzické osoby podnikající od roku 1990 ve stavebnictví a renomovaní advokáti.

Sídlo firmy: Revoluční 1044/23, Praha 1, Staré Město
Kontaktní adresa: Zelený pruh 1560/99, 140 00, Praha 4

IČO: 26767074


logo-level-holdingStavební akciová společnost LEVEL

Generální dodavatel stavby,
zajišťoval zpracování regulačního plánu, architektonického i projektového řešení s respektováním složitosti chráněné krajinné oblasti.

Společnost LEVEL byla založena v roce 1990. Jedná se výhradně o českou akciovou společnost, která vznikla bez jakéhokoli vstupního kapitálu, strojního vybavení a mechanizace. Od počátku svého vzniku se firma zabývá činností v oblasti stavebnictví a ve svém oboru se dokázala vypracovat do dnešní podoby. Firma nyní disponuje vlastním projekčním ateliérem, dopravou, stavební výrobou včetně přidružených řemesel, zámečnickými dílnami, výrobnou plastových oken a truhlářskou výrobnou pro běžné stavební využití i pro kompletní zařízení interiérů. Na počátku své činnosti se firma zabývala převážně rekonstrukcemi historických objektů. Dále firma rozšiřovala okruh své činnosti o další typy staveb. Byly to především velké stavby pro potravinářské řetězce, novostavby skladových hal, bytových komplexů, výrobních areálů i dalších typů staveb.

Firma zajišťuje komplexní služby pro zákazníky a to od zaměření, přes zpracování projektové dokumentace, inženýrskou činnost, vypracování položkových rozpočtů až po vlastní realizaci stavby včetně zařízení interiérů a záručního i pozáručního servisu.

Společnost LEVEL působí po celém území České republiky. Za uplynulé období své činnosti zrealizovala celou řadu akcí, jak v oblasti novostaveb, tak i v oblasti rekonstrukcí.

Reference

Společnost Level a.s. zpracovala architektonickou a projektovou dokumentaci a i následně realizovala výstavbu 56 bytových jednotek v centru města Pec pod Sněžkou. Realizace projektu byla náročná v oblasti zasazení objektů do kopcovitého terénu, který bylo nutno staticky stabilizovat.

Mezi nejvýznamnější realizace firmy LEVEL patří výstavba obchodních sítí velkoprodejen, pobočky bankových domů, lázeňské areály, business centra, výstavba SKI apartmánů Horní Mísečky, výstavba bytových objektů v Praze, Mladé Boleslavi, Peci pod Sněžkou a jiných městech ČR.

Z rekonstrukcí stojí za zmínku především provedení nových fasád na Trojském zámku v Praze, či rekonstruování některých historických domů na Malé Straně, např. Velkopřevorský palác Řádu Maltézských rytířů. Další oblastí, ve které nabízí společnost LEVEL své služby je komplexní zajišťování provozu,  údržby a správy obchodních center, business center i objektů ve vlastnictví SVJ vystavěných společností LEVEL.

Vybrané referenční listy

Společnost LEVEL je držitelem certifikací ISO 9001 : 2009, 14 001 : 2005, dále je držitelem systému managementu BOZP ČSN OHSAS 1801 : 2008.

Ing. arch. Pavel Šustík, generální ředitel společnosti LEVEL, a.s.
Adresa firmy: Vejražkova 1037/32, 150 00 Praha 5-Košíře
IČO: 64948960


appAAPP s.r.o.

Architektonický ateliér Petra Průšy poskytuje služby investorům a objednatelům v oblasti předprojektové a projektové přípravy stavebních investic a pořizování územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů.

Ing. arch. Akad. Arch. Petr Průša
Adresa firmy: Varhulíkové 1581/20, 17000, Praha 7
IČO: 29154413


CONMACO TECHNISERVIS

Společnost CONMACO Techniservis zajišťuje správu apartmánů I. etapy

Vojtěch Sedláček, správce objektu
Adresa firmy:  Voleníkova 1453/24, Stodůlky, 155 00 Praha
IČO: 27136264


Projekt jsme sami projektovali a realizujeme výstavbu, tedy vám zodpovíme jakoukoli otázku.

Kontaktuje nás, zástupci společnosti se vám budou věnovat s individuální a osobní péčí!