AKTUALITY

Online záběry z resortu v Horních Mísečkách


Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Další online zpravodajství naleznete v tomto odkazu.


Chcete udělat dobrou věc a ještě získat jednodenní skipas do Špindlu?

Září 2018

Víte, jaký je rozdíl mezi zasněženou sjezdovkou a nezasněženou?
Na té zasněžené nejsou vidět odpadky odhozené v trávě. Konec letní turistické sezony se blíží a s ním také výborná akce s odměnou za účast a pomoc. Kdo miluje přírodu, je rád na čerstvém vzduchu a nebojí se podat pomocnou ruku, nechť se dostaví dne 22. 9. 2018 na registraci ELEKTRO BIKE & BUGGY CENTRU ve Špindlerově Mlýně.

Prvních 100 registrovaných dobrovolníků bude za úklid odměněno jednodenním skipasem a výborným obědem na terase restaurace Stadion.

Ještě tip na závěr: náš resort se nachází hned vedle sjezdovky v Horních Mísečkách. Přijďte se podívat, jak finišují práce na stavbě a jak nám to sluší v období babího léta. Těšíme se na vás!

Aktuální informace jsou vám k dispozici na stránkách: Skiareálu Špindlerův Mlýn


Fotogalerie z výstavby II. a III. etapy apartmánů Horní Mísečky

Červen 2018


Léto ve Špidlerově Mlýně a naučné stezky vedoucí kolem našeho resortu

Květen 2018

Zdroj: Skiareál Špindlerům Mlýn: www.skiareal.cz

Špindlerův Mlýn je perla našich nejvyšších hor – Krkonoš. Panují zde mimořádné klimatické podmínky a překrásná příroda uspokojí návštěvníky vyhledávající sport, turistiku a aktivní odpočinek nejenom v zimě, ale i v létě. Znáte-li „Špindl“ pouze ukrytý pod sněhovou přikrývkou, zveme vás na jeho letní objevování! Nespočet turistických a cyklistických tras, široká nabídku sportovních a rekreačních aktivit jak pro náročné sportovce, tak pro rodiny s dětmi a krásné naučné stezky (https://www.skiareal.cz/naucne-stezky). Dvě z těchto stezek (Medvědí cesta a Krakonošův příběh) vedou přímo přes Horní Mísečky. Tam se nezapomeňte na vlastní oči přesvědčit, že poctivě pracujeme na dokončení apartmánů z II. a III. etapy a že již dokončené apartmány z I. etapy jsou opravdu krásné!

Co dalšího můžete v této úžasné lokalitě zažít o prázdninách? K dispozici vám budou jízdárny, aquapark, wellness, zahrát si můžete golf, squash, bowling nebo tenis, projet se lze výletním vláčkem, na čtyřkolkách či na bobové dráze, plout na lodičkách, lézt na lezecké stěně či v monkey parku, vyzkoušet paragliding, sommer tubing, adventure park, dále můžete rybařit, zajít si do muzea či do výborné restaurace. Špindlerův Mlýn má opravdu co nabídnout.

Aktuální informace jsou vám k dispozici na stránkách: Skiareálu Špindlerův Mlýn


Fotogalerie z výstavby II. a III. etapy apartmánů Horní Mísečky

Únor 2018

Více fotografií z února 2018 naleznete v tomto odkazu


Nová čtyřsedačková lanovka z Horních Míseček na Medvědín se rozjela!

Prosinec 2017


Skiareál Špinlerův Mlýn zprovoznil novou čtyřsedačkovou lanovku, která propojuje Horní Mísečky s Medvědínem, resp. s celým resortem Špindlerova Mlýna. Lanovka přepraví 2100 osob za hodinu, a z dolní stanice Horní Mísečky (990 m.n.m.) se dostanete do horní stanice Medvědín (1235 m.n.m.) za 4,4 minuty.

Více technických informací najdete např. na stránkách www.lanove-drahy.cz.

Aktuální informace o provozu jsou vám k dispozici na stránkách: Skiareálu Špindlerův Mlýn


Aktuálně: ceny z 1. etapy vám garantujeme pouze do 31. 12. 2017!

„Líbí se vám náš projekt? Umíte ocenit kvalitní investici? Máte rádi rozvážná a promyšlená rozhodnutí? V této souvislosti vezměte, prosím, na vědomí informaci, že stávající cenu za vybranou nemovitost vám garantujeme pouze do 31. 12. 2017. Pouze do tohoto termínu bereme na sebe podnikatelské riziko spojené se zvyšováním cen nemovitostí a stavebních prací v České republice.

Při zvažování koupě vám doporučujeme, ať si uděláte aktuální průzkum cen nemovitostí ve Špindlerově Mlýně (např. v tomto odkazu). Náš projekt je součástí lokality SKI areálu Špindlerův Mlýn. Investujte do 31. 12. 2017 do lepší lokality a za lepší cenu.“

Rádi vám  s financováním nových apartmánů pomůžeme. Kontaktuje nás:
tel.: 603 566 000, email: miksikova@conmaco.cz.


Aktuální fotogalerie z výstavby nového resortu Horních Míseček

Srpen 2017


Fotogalerie z resortu Horních Míseček, kde v letních měsících probíhá výstavba nových apartmánů naplno!

Červenec 2017

Další fotografie si prohlédněte v sekce Fotogalerie


Skiareál Špindlerův Mlýn láká turisty na parádní letní akce

Červen 2017

Špinlerův mlýn je resort, kde je o zábavu postaráno i v létě. I letos se tu návštěvníci setkají s novinkami, které potěší dospělé i děti.
V novém Elektro bike & Buggy centru jsou pro zájemce připravena nová čtyřkolová vozidla E-Grand Tour s elektrickým pohonem. Jízdu po Špindlu si tak užijí nejenom dospělí, ale i děti, protože k řízení nepotřebujete řidičský průkaz a se šlapáním vám pomáhá „elekto-podpora“. Na Labské přehradě se setkáte s rozšířenou nabídkou v půjčovně loděk a paddle boardů. Další novinkou je velké trampolínové hřiště u dolní stanice lanovky Medvědín. Na hřišti budou i basketbalové koše, nebo si můžete půjčit bounce board – skákací prkno, a trénovat snowboardové triky.
Sedačkové lanovky ve Svatém Petru a Medvědíně jsou v provozu denně.

Nás potěšila zpráva o tom, že v Horních Mísečkách započala již stavba nové sedačkové lanovky na Medvědín!

Více informací o letních aktivitách najdete na stránkách Skiareálu Špindlerův Mlýn: http://www.skiareal.cz/leto-dovolena-hory


Aktuální stav výstavby resortu po zimní sezóně 

Květen 2017

Špindlerův Mlýn se i letos může pochlubit nejdelší lyžařskou sezónou v regionu. Lyžovalo se až do 17. dubna 2017! Mít bydlení, coby sněhovou koulí na svah dohodil, se opravdu vyplatí!

Sněhové koule tají, proto jsme od 27. dubna mohli opět zahájit zimou přerušenou výstavbou a dnes můžeme konstatovat, že objekt I, J a O jsou dokončeny na úrovni hrubé stavby. Dokončujeme výplně otvorů a zahájili jsme práce na střešní skladbě a zateplovacím systému objektů.

Objekty G2 s garážemi, M, P, R jsou ve fázi dokončování hrubé stavby.


Výhody investice do nových komerčních prostor v resortu Horní Mísečky

Únor 2017

komercni-prostory

Zajímá vás investice do nově vznikajících komerčních prostor v našem resortu?

Čtěte více v tomto článku

 


Lednová smogová situace inspiruje k návštěvě Horních Míseček

Leden 2017


 Jak kouzlí mlha v resortu Horních Míseček a okolí?

Leden 2017


Fotogalerie z výstavby II. a III. etapy

Prosinec 2016

Další fotografie si prohlédněte v tomto odkazu.